Etiler / İSTANBUL
Sitede Ara

İSTANBUL En Yakın Halı Yıkama

İSTANBUL Bölgesinde En Yakın Halı Yıkama

Halı yıkama, kadınlar için temizlikte başlıca sorunlardan biridir. İSTANBUL en yakın halı yıkama hizmetimizle Kar Halı Yıkama olarak en iyi hizmeti sağlıyoruz. 

İSTANBUL En Yakın Halı Yıkama

Halı yıkama zahmetli ve zor bir iş olduğundan herkes bu konuda başarılı olamamaktadır. Bölge olarak İSTANBUL merkezinde hizmet veren karhaliyikama.com.tr gelen müşterilerin halısını özenle ve en iyi şekilde yıkamaktadır. En iyi halı yıkama tekniklerini kullanan ve halıyı çok temiz bir şekilde yıkayan karhaliyikama.com.tr İSTANBUL bölgesindeki en iyi halı yıkamacı olarak nam salmıştır. Halısını yıkatmak isteyen kişilerin ayağına kadar gidilir ve yıkanacak olan halısı evinden teslim alınır. Halılar temiz bir şekilde yıkandıktan sonra yine aynı şekilde müşterinin evine kadar götürülür. Halıları evden almak ve tekrar eve bırakma hizmeti tamamen ücretsiz bir hizmettir. Titizlikle ve profesyonelce yıkanan halılar, kirden tamamen arındırıldığı için kirlenme hızı da yüksek düzeyde azaltılmıştır. Her mevsim halı yıkama hizmeti veren ve İSTANBUL bölgesinde ikamet eden firma, özel şampuanlar kullanarak halıdaki tüm lekeleri çıkarmaktadır. 

İSTANBUL En Yakın Halı Yıkama
 
Verilen halı yıkama hizmeti; sadece evdeki hanımlar için değil, iş yerleri içinde aynı kalitede hizmet verilmektedir. İSTANBUL bölgesinde halı yıkama denilince ilk akla gelen karhaliyikama.com.tr olmakla birlikte en yakın halı yıkama merkezlerinden biridir. Kaliteli ve uygun fiyattan halıların yıkanmasını isteyen kişiler firmamızla telefon aracılığı ile iletişime geçebilir. Halı yıkamanın yanı sıra perde yıkama, koltuk yıkama, kuru temizleme ve iş yeri temizliği hizmetlerini de aynı profesyonellikle değerli müşterilerine sunmaktadır. Sağlığa ve çevreye zararlı kansorejen içeren deterjanlar kesinlikle kullanılmamakta, onun yerine çevre dostu ve bitkisel olan deterjanlar tercih edilmektedir. Müşterilerin evlerinden alınan halılar, temizleme bölümüne iletilmeden önce toz alma makinesinden geçer. Toz alma makinesi; halıların içindeki kıl, kum, toz ve bu gibi yabancı maddeleri yok ederek halıdan arındırır.
 
Bitkisel Şampuan ve Deterjan Kullanarak Halı Yıkama
İSTANBUL En Yakın Halı Yıkama Firması
 
Profesyonel bir şekilde halı yıkayan ve İSTANBUL en yakın halı yıkama merkezlerinden biri olan firmamız, halıları derinlemesine yıkamaktadır. Adresten ücretsiz bir şekilde alınan halılar, halı yıkama tesislerinde birçok işlemden geçer. Toz alma makinesinden sonra otomatik ve yarı otomatik olan halı yıkama makinaları kullanarak, halılar temizlenir. Yıkama işlemi sona erdikten sonra kurutma odalarında halıların kuruması beklenir. Halılar kuruduktan sonra temizliği kontrol edilir ve müşterinin evine ücretsiz bir şekilde teslim edilmek üzere paketlenir. 6 ayda bir halılarını uzman bir halı yıkama firmasına vermek isteyen kişiler için en yakın halı yıkama merkezi doğru adres olacaktır. İSTANBUL bölgesinde hizmet vermekte olan firma, fabrika ortamında halıları en iyi şekilde yıkamakta ve kısa süre içerisinde halılar sahiplerine iade edilmektedir.
 
Firmamızda çalışan kişiler, işlerinde deneyimli ve uzmandırlar. Halıların zarar görmemesi için bütün önlemler alınmıştır ve herhangi bir zarar karşısında da garanti hizmeti sunulmuştur. Temel prensibi kaliteli hizmet vermek ve saygı dürüstlük olan firmamız İSTANBUL en yakın halı yıkama merkezinden biridir. Müşteriyi anlamak için müşteriler ile iletişim profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Antibakteriyel şampuanlar kullanılarak yıkanan halılar, parfümlü ve poşetli bir şekilde kapıya kadar götürülmektedir. Halıların altı ve üstü yıkanır, durulanan halılar sıkma makinesinden geçtikten sonra kurutma odalarına alınmaktadır. En yakın halı yıkamacıların sıklıkla tercih edilmeye başlandığı günümüzde, İSTANBUL en yakın halı yıkama merkezlerine olan ihtiyaç da artmıştır. Halıları konusunda titiz olan kişiler, firmamıza güvenerek halılarını emanet edebilir ve çıkan sonucun müşterileri mutlu edeceğinin garantisi de verilmektedir. Halı yıkama sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız, teknoloji ile iç içedir ve yeni çıkan halı yıkama tekniklerini yakından takip etmektedir. 

İSTANBUL En Yakın Halı Yıkama Firması
 
Sağlıklı Ortamlarda Halı Yıkama Hizmeti
 
Sahip olduğumuz teknik ekip ve ekipmanlarımız ile halılar özelliğine ve türüne uygun olarak sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır. Uzun süredir profesyonel olarak halı yıkama hizmeti veren ve İSTANBUL en yakın halı yıkama merkezlerinden biri olan firmamız, 0 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Halıların günlük yaşamdaki etkisi göz önüne alındığında temizliğinin de ne kadar önemli olacağı anlaşılacaktır. Sağlık bakanlığından onaylı olan ve İSTANBUL bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız, halıları kişiye özel olarak yıkamaktadır. Halılar, her türlü karışıklığı önlemek için topluca değil, tek tek yıkanmaktadır. Yıkama işlemi sona erdikten ve halılar teslim ettikten sonra müşterilerin evinde bir bahar havası esecektir. Halılar yıkandıktan ve teslim edildikten sonra yıkamayı beğenmeyen müşterilerin halısı tekrar hiçbir ek ücret talep edilmeden tekrar yıkanmaktadır. 

İSTANBUL En Yakın Halı Yıkama Temizlik HalıYıkamaMüşteri potansiyelimiz her geçen gün artmakta ve en yakın halı yıkama merkezi olarak en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Halılar en az yılda iki kere yıkanmalıdır ve bunun için İSTANBUL en yakın halı yıkama merkezi tercih edilmelidir. Yılda en az iki kere firmamız tarafından yıkanan halılar, canlı ve parlak durmaktadır. Halıların ilk günkü yenilikte ve parlaklıkta kalması için hizmet politikası sürekli yeni tutulmaktadır. 4 mevsim yıkama hizmetleri, ücretsiz servis imkanı ile en iyi şekilde yapılmaktadır. Özel deterjanlar ile yıkanan halılar konusunda, müşterilerimiz gönlünü ferah tutar ve gönül rahatlığı ile firmamıza halılarını emanet eder. Kaliteli malzemelerin kullanımı ve deneyimli kadro ile firmamız, donanımlı bir halı yıkama merkezidir. Son teknolojinin ürünü olan Otomatik Hav Alma, Tam Otomatik Toz Alma Makinaları, Paketleme Makinaları ve Otomatik Halı Yıkama Makinaları kullanılmaktadır. 
 
Son Teknolojiyle Halı Yıkama Hizmeti
 
Halılar çabuk kirlenmesine rağmen evlerin dekorasyon bakımından en önemli eşyasıdır. Birçok halı yıkama fabrikası vardır ama hepsi aynı kalitede ve profesyonellikte halı yıkama hizmetini gerçekleştirememektedir. Firmamız, en kaliteli halı yıkama hizmetini vermekle birlikte firmamızla tanışana kadar müşteriler birçok halı yıkama merkezi ile çalışır. Bu çalışmalardan memnun kalmayan müşteriler, firmamız ile tanıştıktan sonra halılarını bize emanet etmekten sakınca duymamıştır. Halılar yıpratılmadan yıkanır ve müşteriye teslim edilen halılarda temizlik ve parfüm kokmaktadır. Sağlığa zarar verecek tozlardan ve mikroplardan arınan halılar, ciddi anlamda temiz olmaktadır. Firmamız için para kazanmaktan daha önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Misyonumuzdan yola çıkarak, değerli müşteriler firmamızın ne kadar güvenli ve kaliteli olduğunu anlayacaktır. Lekeli halılardan lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılır ve gereken yapılırken halılar hiçbir şekilde zarar görmemektedir.
 
Firmamıza edilen bir telefon ile en kısa sürede adresten halılar teslim alınır ve temizlik işlemi gerçekleştirilmek üzere fabrikamıza getirilir. Hijyen ve temizliğin dışında yangın, hırsızlık ve bozulma gibi tüm durumlar için halılar güvence altına alınmıştır, garanti hizmeti uygulanmıştır. Genellikle halılar yaz mevsimine girmeden yıkatılmaktadır, kış mevsimi gelirken de yıkatılması gerekmektedir. Kışı daha hijyenik bir ortamda geçirmek isteyen kişiler, halıların temizliği için bize ulaşabilir. 

İSTANBUL En Yakın Halı Yıkama


Birkaç gün içerisinde halılar temizlenir ve tüm mikroplardan arındırılır. Büyük ev halıların dışında kilim ve postların da temizliği aynı hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. Temizliği büyük problem olan halılar, en iyi şekilde yıkanarak problem ortadan kaldırılır. Uygun fiyat tarifesi uygulanır ve kaliteli hizmet anlayışının yanında ucuz hizmet anlayışı da takdim edilmiş olur. Sağlığı güvence altına almak isteyen firmamız, halı temizleme konusunda son teknolojik ürünleri kullanmaktan kaçınamamıştır.


» Hizmet Verdiğimiz İlçelerACIBADEM En Yakın Halı Yıkama


ALTUNİZADE En Yakın Halı Yıkama


ANADOLU HİSARI En Yakın Halı Yıkama


ARMUTLU En Yakın Halı Yıkama


ARNAVUTKÖY En Yakın Halı Yıkama


AYAZAĞA En Yakın Halı Yıkama


BAHÇEKÖY En Yakın Halı Yıkama


BAYRAMPAŞA En Yakın Halı Yıkama


BEBEK En Yakın Halı Yıkama


BEŞİKTAŞ En Yakın Halı Yıkama


BEYAZIT En Yakın Halı Yıkama


BEYOĞLU En Yakın Halı Yıkama


CAĞALOĞLU En Yakın Halı Yıkama


CİHANGİR En Yakın Halı Yıkama


ÇAĞLAYAN En Yakın Halı Yıkama


ÇAPA En Yakın Halı Yıkama


ÇELİKTEPE En Yakın Halı Yıkama


DAVUTPAŞA En Yakın Halı Yıkama


EMİNÖNÜ En Yakın Halı Yıkama


EMİRGAN En Yakın Halı Yıkama


ESENTEPE En Yakın Halı Yıkama


ETİLER En Yakın Halı Yıkama


EYÜP En Yakın Halı Yıkama


FATİH En Yakın Halı Yıkama


FENERYOLU En Yakın Halı Yıkama


FERAH EVLER En Yakın Halı Yıkama


FINDIKZADE En Yakın Halı Yıkama


FİKİRTEPE En Yakın Halı Yıkama


FİRUZKÖY En Yakın Halı Yıkama


FULYA En Yakın Halı Yıkama


GAYRETTEPE En Yakın Halı Yıkama


GAZİ MAHALLESİ En Yakın Halı Yıkama


GAZİOSMANPAŞA En Yakın Halı Yıkama


GÜLBAĞ En Yakın Halı Yıkama


GÜLBAHAR En Yakın Halı Yıkama


GÜLTEPE En Yakın Halı Yıkama


GÜRSEL MAHALLESİ En Yakın Halı Yıkama


GÜZELTEPE En Yakın Halı Yıkama


HACI OSMAN En Yakın Halı Yıkama


HALICIOĞLU En Yakın Halı Yıkama


HALİDEEDİPADIVAR En Yakın Halı Yıkama


HAMİDİYE En Yakın Halı Yıkama


HASKÖY En Yakın Halı Yıkama


HİSARÜSTÜ En Yakın Halı Yıkama


İSTİNYE En Yakın Halı Yıkama


KADIKÖY En Yakın Halı Yıkama


KAĞITHANE En Yakın Halı Yıkama


KARAKÖY En Yakın Halı Yıkama


KASIMPAŞA En Yakın Halı Yıkama


KEMERBURGAZ En Yakın Halı Yıkama


KİLYOS En Yakın Halı Yıkama


KOZDERE En Yakın Halı Yıkama


KUMBURGAZ En Yakın Halı Yıkama


KUMKAPI En Yakın Halı Yıkama


KURTULUŞ En Yakın Halı Yıkama


LAVAZIM En Yakın Halı Yıkama


LEVENT En Yakın Halı Yıkama


MAÇKA En Yakın Halı Yıkama


MADEN En Yakın Halı Yıkama


MASLAK En Yakın Halı Yıkama


MECİDİYEKÖY En Yakın Halı Yıkama


MERTER En Yakın Halı Yıkama


MİMAROBA En Yakın Halı Yıkama


NİŞANTAŞI En Yakın Halı Yıkama


NURTEPE En Yakın Halı Yıkama


OKMEYDANI En Yakın Halı Yıkama


ORTAKÖY En Yakın Halı Yıkama


PINAR MAHALLESİ En Yakın Halı Yıkama


POLİGON En Yakın Halı Yıkama


REŞİTPAŞA En Yakın Halı Yıkama


RUMELİ HİSARI En Yakın Halı Yıkama


SARITAŞ En Yakın Halı Yıkama


SARIYER En Yakın Halı Yıkama


SELİMİYE En Yakın Halı Yıkama


SEYRANTEPE En Yakın Halı Yıkama


SULTANGAZİ En Yakın Halı Yıkama


ŞEHREMİNİ En Yakın Halı Yıkama


ŞİRİNTEPE En Yakın Halı Yıkama


ŞİŞLİ En Yakın Halı Yıkama


TAKSİM En Yakın Halı Yıkama


TALATPAŞA En Yakın Halı Yıkama


TARABYA En Yakın Halı Yıkama


TEŞVİKİYE En Yakın Halı Yıkama


TOPKAPI En Yakın Halı Yıkama


ULUS En Yakın Halı Yıkama


UNKAPANI En Yakın Halı Yıkama


YENİKÖY En Yakın Halı Yıkama


YEŞİLCE MAHALLESİ En Yakın Halı Yıkama


ZEKERİYAKÖY En Yakın Halı Yıkama


ZİNCİRLİKUYU En Yakın Halı Yıkama

Sık Sorulan Sorular
Halı servisiniz ücretli mi?

Halılarınız yıkanmak üzere adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve yine yıkanıp kurulandıktan sonra ambalajlanarak ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Halı yıkama işlemi sonrası halılarım çabuk kirlenir mi?

Profesyonelce ve titizlikle yapılan temizliğin ardından, halıların hav aralarındaki kirler yüzeyden tamamen arındırıldığından kirlenme hızı azalacaktır.

Halılarımın saçakları yıprandı, ne yapmam gerekiyor?

Halılarınızın saçakları titizlikle temizlendiği takdirde ömrü uzar ve deformasyon süreci yavaşlar.

Halılarımı ne kadar sıklıkta temizletmem gerekiyor?

Normal şartlarda halıların trafik seviyesine en uygun ve yıkamaya en elverişli zaman belirlenmeli ve her mevsim geçişinde yıkanmalıdır.

Her lekeyi çıkarma garantisi veriyor musunuz?

Lekeye uzun zaman önce maruz kalmamış bütün halılarınızda kullandığımız çözelticiler ve özel şampuanlarla lekeleri çıkartma garantisi veriyoruz.

Halılarım teslim esnasında muhafazası sağlanacak mı?

Halılarınız temizleme ve kurutma işlemi sonrasında son kontrolleri yapılır ve ambalajlanır. Bu durumda teslim süresinde halılarınızın kirlenmesi önlenir.

Kış mevsiminde de halı yıkamaya devam ediyor musunuz?

Firmamız yaz kış demeden halılarınızı yıkamaya ve temizlik hizmetleri vermeye devam etmektedir.