Etiler / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara
» Yılın Halı Yıkama Kampanyası  

Corona Virüs Ortam Dezenfeksiyonu

0212 269 77 16

Corona Virüs Ortam Dezenfeksiyonu hizmetimizle 360 (°) evde, ofiste, fabrikalarda, site genelinde ve tüm kapalı açık alalarda kalıcı özel dexenfeksiyon hizmeti sunuyoruz.

Corona Virüs yapıştığı ortamda havalandırma sistemine göre 9-48 saat kalabiliyor. Özel buharlı corona virüs temizleme sistemimizle ve özel halı yıkama hizmetimizle %100  hijyeni 360 (°)  olarak sunuyoruz. 

Ortam temizleme hizmetimize ek sunduğumuz halı yıkama ve dezenfektan hizmetlerimizle tüm corona virüs korunma amaçlı dezenfektan çalışmalarında kapsamlı hizmet sunuyoruz.

CORONA VİRÜS ORTAM DEZENFEKSİYONU

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs tehlikesi, evlerden iş yerlerine, açık alanlardan hijyenin önemli olduğu diğer alanlara kadar her yana yayılmış durumda. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi korumak için evinizde veya iş yerinizde uyguladığınız bireysel yöntemler çoğu kez yetersiz kalıyor. Çünkü; ev tipi temizlik malzemeleri cansız yüzeylerde bulunan virüsün yok edilmesinde Ortam Dezenfeksiyonu kadar etkili olamıyor. Ev tipi temizlik malzemelerine karşı direnç geliştiren virüsler, mutasyona uğrayarak temizlik malzemelerinin bileşenlerine karşı savunma sistemi geliştiriyorlar. 

Corona Virüs Ortam Dezenfeksiyonu

Corona Virüs Ortamlardan da Geçebilir

Corona virüs; sadece insandan insana değil, eşyalardan da insanlara geçebiliyor. Cansız ortamlarda da yaşayabilme özelliğine sahip olan corona virüs, bu nedenle perde, koltuk, halı, kilim gibi yüzeylere tutunabiliyor. Evde küçük bebeği olanlar, bebekleri emekledikten sonra onları kucağına alıyor. Bebekler ve çocuklar üzerinde büyük çaplı bir etkisi göstermese de virüsün bağışıklık sistemi düşük olanlar, kronik rahatsızlığı olanlar ve yaşlılar üzerinde etkili olduğu biliniyor. Bu nedenle mikroplardan kurtulmanın en iyi yolu profesyonel Ortam Dezenfektanı ile yaptığımız etkili hizmetlerimiz oluyor.

Evlerinde veya iş yerlerinde evcil hayvanı bulunanlar ve çocuklu ailelerin ortam dezenfeksiyonuna had safhada önem göstermesi gerekiyor. Çünkü, tıpkı bebekler gibi hayvanlar da gün boyunca ev içinde geziyor ve patileriyle sahiplerinin veya koltuk gibi araçların üzerlerine çıkıyorlar. Bu da insanların virüsle direkt olarak karşı karşıya gelmesi anlamına geliyor. En çok yaşlıları etkileyen bu virüs tüm dünyada hızla yayılmaya devam ediyor. Evinizde bebek, evcil hayvan veya yaşlı bir kimse olmasa bile Ortam Dezenfektanı ile virüslerden korunmanız gerekiyor. Çünkü, zorunlu da olsa market, akaryakıt veya diğer ihtiyaçlarınız için dışarı çıkıyorsunuz. Siz etkilenmeseniz bile çevrenizdeki insanlara temas veya ağızdan yayılan partiküller yoluyla virüsü bulaştırabilirsiniz. Corona Virüs Ortam Dezenfeksiyonu hizmetimizle hem sizi ve sevdiklerinizi hem de tanımadığınız milyonlarca insanın hayatını koruma altına almış oluyoruz.


Hiç Tanımadığınız Birini Sevdiklerinden Ayırmak İster Misiniz?

Yaşadığınız ortamlarda Corona Virüs Temizleme tedbirleri almadığınız sürece diğer insanların yaşamlarını tehdit edersiniz. Bağışıklık sisteminiz çok güçlü olabilir, evinizde yaşlı veya küçük bir çocuk olmayabilir veya hayatta olan tek bir akrabanız bile olmamış olabilir. Tüm bu nedenler virüsten korunmanın sebebi olamaz. Bu nedenle evlerinizde veya iş yerlerinizde, hatta arabalarınızın içini bile Corona Virüs Ortam Temizleme işleminden geçirtmelisiniz. Corona virüs temizlemede sektörünün öncüsü olan firmamız, sadece parke, duvar, seramik gibi pürüzsüz ve silinebilir yüzeylerin değil, aynı zamanda halı, koltuk ve perde gibi ev tekstili ürünlerinin de dezenfeksiyonunu sağlayarak 360 derece bir hizmet sunuyor. Çünkü; silinebilir yüzeylerin dezenfekte edilmesi tek başına yeterli değildir. Tüketiciler, evlerinin tamamını dezenfekte ettirse de eğer halıların diplerinde virüs varsa kolaylıkla çoğalacaktır. Bu da Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti eylemenin tekrar tekrar yapılmasına neden olacaktır. Yapı içlerinin ve açık alanların tam kapsamlı dezenfeksiyonunu sunan firmamız, evlerde, iş yerlerinde ve dezenfeksiyon hizmeti alınması istenen diğer alanlarda maksimum hijyen sunar.

Corona Virüs Ortam Dezenfeksiyonu

Dezenfeksiyon İşleminde Neler Yaparız?

Dezenfeksiyon hizmetlerinde açık ve kapalı tüm ortamlarda bulunan cansız yüzeyler mikroplardan tamamen arındırılır. Koruyucu giysiler giyen ve alanında uzman olan özel ekibimiz, ULV adı verilen bir Corona Virüs Dezenfeksiyonu cihazı sayesinde tüm alanın dezenfekte edilmesini sağlar. Corona virüs, ağızdan çıkan partiküller aracılığı ile havada da asılı kalabilen bir virüs olduğu için, temizlik işleminde hava da dahil olmak üzere tüm alanlar dezenfekte edilir. Dezenfeksiyon işleminde virüsün geçici bir süre ortamdan giderilmesi değil, tamamen yok edilmesi söz konusudur. Dezenfeksiyon hizmeti veren personeller, koruyucu gözlük ve maske gibi donatıları kullanarak kendilerinden veya giysilerinden ortama virüs bulaşma ihtimalini ortadan kaldırır. Ortam Dezenfeksiyonu yapılacak alana ulaşana kadar tüm koruyucu giysiler, sterilize edilmiş özel bir dolap içerisinde saklanır. Bu sayede personellerimizden kaynaklı herhangi bir virüs veya bakteri gibi zararlı mikroorganizmaların ortam ile temas etmesi mümkün değildir. Temizlik işlemleri son derece profesyonel ve nizami gerçekleştirilir. Personellerimiz, son teknoloji dezenfeksiyon araçları ile açık ve kapalı tüm ortamların sterilizasyonunu sağlar.

Ulaşılamayan Alanlara Ulaşırız

Profesyonel Corona Virüs Temizleme ekibimiz, ev içlerinde, insanların ulaşamadığı alanlara da kolaylıkla ulaşır. Yüksek tavalı evlerden en küçük dairelere kadar boyut ve özellik ayrımı yapmadan gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon hizmetleri sayesinde, ortamda bulunan virüslerin kökten kazınmasını sağlarız. Corona Virüs Ortam Temizleme hizmetimizle sadece corona virüs değil, alanda bulunan tüm zararlı mikroorganizmaların yok edilmesini sağlarız. Virüs, küf, mantar, bakteri gibi patojen veya patojen olmayan maddelerin üremesini engelleyerek kökten kazınmasını sağlayan firmamız,  zeminden tavana her bir metrekarenin mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Ev tipi temizlik malzemeleri ile yapacağınız temizlik işlemleri, virüsleri bir yerden alıp başka bir yere taşımaktan başka bir işe yaramaz. Ev tipi temizlik malzemelerine karşı direnç gösteren virüsler, özel olarak hazırladığımız dezenfeksiyon solüsyonuna karşı koyamaz. Üstelik buharlı püskürtme yöntemiyle bu çözeltiyi daha da etkin hale getiririz. Hem sıcağa hem de özel dezenfeksiyon çözeltisine karşı koyamayan virüsler %100 olarak ortamdan temizlenir.

Corona Virüs Ortam Dezenfeksiyonu

Halıların Temizliği Bize Emanet

Sunduğumuz Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti ile sadece silinebilir ve pürüzsüz yüzeylerde değil, halı gibi ev tekstil ürünlerinin de dezenfeksiyonunu sağlıyoruz. Bir yandan evinizi bir saat gibi kısa bir süre içinde dezenfekte ederken diğer yandan halılarınızı ücretsiz olarak kapınızdan alarak Corona Virüs Dezenfeksiyonu işlemi uyguluyoruz. Bu sayede bir taraftan evinizin virüslerden arındırılırken diğer yandan halılarınızın diplerinde biriken toz, yağ kir, bakteri ve virüslerden tamamen temizlenmesini sağlıyoruz. Böylelikle evler ve iş yerlerinin 360 derece temizlenmesini sağlıyoruz. Halı yıkama işlemi için halınızı ücretsiz olarak evinizden alıyor, önce standart yıkama prosedürlerini uyguluyor; süpürme işlemini uyguluyor, havalandırıyor, yıkıyor, fazla suyundan arındırıp kurutuyoruz. Ardından Corona Virüs Ortam Dezenfeksiyonu için hazırladığımız özel çözeltilerden kullanıyoruz. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan dezenfeksiyon çözeltisini farklı alanlara da uygulayabiliyoruz. Koltuk, perde, yorgan gibi diğer ev tekstili ürünleri için de Ortam Dezenfeksiyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kullandığımız çözeltiler tamamen kokusuz olduğu için yaşlılar ve kronik rahatsızlığı olanlara olumsuz etki etmez. Çözeltiler, uygulanan yüzeylerde tortu bırakmadığı için çocuklar da dahil olmak üzere herkes Corona Virüs Temizleme hizmetimizden faydalanabilir.

Hem İçiniz Hem Cebiniz Rahat

Ulaşılabilir fiyatlarla ortamların 360 derece steril edilmesini sağlayan firmamız, Ortam Dezenfektanı çözeltileri ile her türlü cansız yüzeyin virüslerden tamamen arındırılmasını sağlıyor. Dezenfeksiyon çözeltimize karşı koyamayan virüsler, üreyebilecekleri bir ortam bulamadıkları için tamamen yok oluyor. Corona Virüs Ortam Temizleme hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemiz üzerinden online teklif alabilirsiniz. İşlemlerine telefon ile devam etmek isteyenler Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirler. Ardından işlemin yapılacağı gün ve saat belirlenir. Kısacası, Ortam Dezenfeksiyon Hizmeti için sizin herhangi bir efor sarf etmenize gerek yoktur. Alanında uzman saha uzmanlarından oluşan ekibimiz, son teknoloji dezenfeksiyon araçları ve etkili dezenfeksiyon çözeltileri ile tavandan halıya kadar tüm ortamların Corona Virüs Dezenfeksiyonu hizmetinden faydalanmasını sağlar.

Corona Virüs Ortam Dezenfeksiyonu

Sık Sorulan Sorular
Halı servisiniz ücretli mi?

Halılarınız yıkanmak üzere adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve yine yıkanıp kurulandıktan sonra ambalajlanarak ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Halı yıkama işlemi sonrası halılarım çabuk kirlenir mi?

Profesyonelce ve titizlikle yapılan temizliğin ardından, halıların hav aralarındaki kirler yüzeyden tamamen arındırıldığından kirlenme hızı azalacaktır.

Halılarımın saçakları yıprandı, ne yapmam gerekiyor?

Halılarınızın saçakları titizlikle temizlendiği takdirde ömrü uzar ve deformasyon süreci yavaşlar.

Halılarımı ne kadar sıklıkta temizletmem gerekiyor?

Normal şartlarda halıların trafik seviyesine en uygun ve yıkamaya en elverişli zaman belirlenmeli ve her mevsim geçişinde yıkanmalıdır.

Her lekeyi çıkarma garantisi veriyor musunuz?

Lekeye uzun zaman önce maruz kalmamış bütün halılarınızda kullandığımız çözelticiler ve özel şampuanlarla lekeleri çıkartma garantisi veriyoruz.

Halılarım teslim esnasında muhafazası sağlanacak mı?

Halılarınız temizleme ve kurutma işlemi sonrasında son kontrolleri yapılır ve ambalajlanır. Bu durumda teslim süresinde halılarınızın kirlenmesi önlenir.

Kış mevsiminde de halı yıkamaya devam ediyor musunuz?

Firmamız yaz kış demeden halılarınızı yıkamaya ve temizlik hizmetleri vermeye devam etmektedir.