Etiler / İSTANBUL
Sitede Ara

En Yakın Halı Yıkama

0212 269 77 16

En Yakın Halı YıkamaEn yakın halı yıkama firmasını tercih etmeniz her zaman avantajınıza olmayabilir. En yakın halı yıkama firmasını ararken mutlaka en iyisiyle de çalıştığınızdan emin olmalısınız.

Kar halı yıkama firması olarak Kağıthane Halı Yıkama ve Etiler Levent Halı Yıkama noktalarımızla İstanbul'un tüm semtlerine aynı gün halı yıkama hizmeti veriyoruz.

0212 269 77 16 telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilir ve ücretsiz adresinizden halılarınızı teslim almak için araçlarımızı aynı gün gönderiyoruz.

Firmamız Kar halı yıkama olarak sadece halı yıkama değil, koltuk yıkama, perde yıkama, halı renk düzeltimi ve Battaniye ve Yorgan Yıkama gibi profesyonel hizmetler sağlıyoruz. 

Sık Sorulan Sorular
Halı servisiniz ücretli mi?

Halılarınız yıkanmak üzere adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve yine yıkanıp kurulandıktan sonra ambalajlanarak ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Halı yıkama işlemi sonrası halılarım çabuk kirlenir mi?

Profesyonelce ve titizlikle yapılan temizliğin ardından, halıların hav aralarındaki kirler yüzeyden tamamen arındırıldığından kirlenme hızı azalacaktır.

Halılarımın saçakları yıprandı, ne yapmam gerekiyor?

Halılarınızın saçakları titizlikle temizlendiği takdirde ömrü uzar ve deformasyon süreci yavaşlar.

Halılarımı ne kadar sıklıkta temizletmem gerekiyor?

Normal şartlarda halıların trafik seviyesine en uygun ve yıkamaya en elverişli zaman belirlenmeli ve her mevsim geçişinde yıkanmalıdır.

Her lekeyi çıkarma garantisi veriyor musunuz?

Lekeye uzun zaman önce maruz kalmamış bütün halılarınızda kullandığımız çözelticiler ve özel şampuanlarla lekeleri çıkartma garantisi veriyoruz.

Halılarım teslim esnasında muhafazası sağlanacak mı?

Halılarınız temizleme ve kurutma işlemi sonrasında son kontrolleri yapılır ve ambalajlanır. Bu durumda teslim süresinde halılarınızın kirlenmesi önlenir.

Kış mevsiminde de halı yıkamaya devam ediyor musunuz?

Firmamız yaz kış demeden halılarınızı yıkamaya ve temizlik hizmetleri vermeye devam etmektedir.